Wyszukaj na mapie

Szukasz mieszkania w konkretnej dzielnicy Opola? Kliknij i szukaj ofert w wybranych dzielnicach!

mapka opole dzielnice mini

Okazje

Zgłoś ofertę

Masz do sprzedania/wynajmu mieszkanie, dom, działkę lub inne nieruchomości ? Zgłoś ją do nas. Skontaktujemy się z Tobą.

Zgłaszam

  Drukuj 
NowośćOkazja
Rogów Opolski – do sprzedaży obiekt handlowo-usługowo-produkcyjny.
Opis
Nr oferty: 11/11/78
Informacje finansowe
Cena: 550.000 PLN (873.02 PLN/m2)
Opis
Polecamy do sprzedaży nieruchomość gruntową o pow. 0,5854 ha, zabudowaną budynkami o funkcji usługowo-produkcyjnej i biurowo-handlowo-magazynowej, położoną w Rogowie Opolskim w niewielkiej odległości od drogi krajowej nr 45 Opole – Racibórz, 8 km od Krapkowic, 16 km od Opola, 2 km od zjazdu autostrady A-4. Nieruchomość aktualnie wykorzystywana na potrzeby usługowo- produkcyjne – produkcja rożnego typu prefabrykatów betonowych a także na potrzeby handlowo-magazynowe – hurtownia materiałów budowlanych i wykończeniowych idealnie nadaje się na prowadzenie w/w rodzajów lub pokrewnych działalności a istniejąca baza lokalowa i infrastruktura pozwala na jej rozszerzenie.
Działka zabudowana jest:
- budynkiem administracyjno-socjalnym o pow. użytkowej 77,75 m2 - składającym się z dwóch pomieszczeń biurowych, dwóch pomieszczeń socjalnych, łazienki, WC, korytarza i kotłowni. Budynek posadowiony jest na fundamentach betonowych, ściany zewnętrzne i wewnętrzne murowane są z cegły, na zaprawie cementowo- wapiennej. Całość kryta stropodachem wentylowanym na stropie WPS pokrytym papą, posadzki wykonane z płytek ceramicznych na podkładzie betonowym, stolarka okienna drewniana i PCV. Budynek wyposażony w instalację elektryczną (siła), wodociągową i kanalizacyjną.
- budynkiem garażowo magazynowym o pow. użytkowej 140,99 m2, - składającym się trzech pomieszczeń garażowych i czterech magazynów. Budynek posadowiony jest na fundamentach betonowych, ściany zewnętrzne i wewnętrzne murowane, na zaprawie cementowo-wapiennej. Całość pokryta blachą falistą, posadzki betonowe, drzwi wejściowe stalowe, bramy garażowe z blachy falistej. Budynek wyposażony w instalację elektryczną (siła).
- budynkiem magazynowym o pow. użytkowej 257,59 m2 – składającym się z trzech pomieszczeń. Budynek posadowiony jest na fundamentach betonowych, ściany zewnętrzne i wewnętrzne murowane, na zaprawie cementowo-wapiennej. Stropodach wykonany z płyt korytkowych DKZ, w części dwuspadowy, kryty blacha trapezową i jednospadowy kryty papą. Stolarka okienna stalowa, drzwi dwuskrzydłowe w ościeżnicy stalowej i jednoskrzydłowe metalowe. Budynek wyposażony w instalację elektryczną (siła).
- budynkiem magazynowym o pow. użytkowej 153,19 m2 – składającym się z jednego pomieszczenia. Budynek posadowiony jest na fundamentach betonowych, ściany zewnętrzne i wewnętrzne murowane, na zaprawie cementowo-wapiennej. Stropodach wykonany z płyt korytkowych DKZ, wspartych na podciągach stalowych dwuspadowy, kryty blachą trapezową. Stolarka okienna drewniana, drzwi jednoskrzydłowe metalowe i drewniane. Budynek wyposażony w instalację elektryczną (siła).
Ponadto na terenie nieruchomości znajduje się kompletny węzeł betoniarski z linią do produkcji bloczków i prefabrykatów (płytki, krawężniki itp.) betonowych a ponad połowę terenu stanowi utwardzony plac wraz z drogami dojazdowymi.
Zgodne z istniejącym planem zagospodarowania przestrzennego przedmiotowa nieruchomość położona jest na terenach zabudowy usługowej. Zaletą oferowanej nieruchomości jest jej położenie na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych: tradycyjnego szlaku handlowego do Czech i Moraw oraz jednego z najważniejszych szklaków drogowych Europy – autostrady A-4.
Sąsiedztwo dwóch węzłów autostradowych, Katowickiej Strefy Ekonomicznej i niewielka odległość od aglomeracji śląskiej i wrocławskiej zwiększa atrakcyjność nieruchomości. Z uwagi na walory lokalizacyjne przyjazny klimat dla przedsiębiorców, region, w której znajduje się oferowana do sprzedaży nieruchomość stanowi istotny punkt na mapie gospodarczej Opolszczyzny.
W ramach oferty udzielamy bezpłatnej pomocy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup w/w nieruchomości.

Cena sprzedaży: 550.000 zł (do negocjacji)

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami sprzedaży na naszej stronie internetowej

www.nexthome.pl Agent prowadzący: Marek Dzięcielewski - licencja zawodowa pośrednika nr 16281.
NEXT HOME Sp. z o.o. Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami
tel: 606/938-314
www.nexthome.pl
11/11/78 Nota prawna:
Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Dane nieruchomości
Dane nieruchomości
Powierzchnia : 630.00 m²
Powierzchnia działki : 5854.00 m²
Rok budowy : 1995
Rodzaj rynku : wtórny
Materiał budynku : beton
Zabezpieczenie antywłamaniowe : brak
Stan prawny : Własność
Księga wieczysta : Tak
Data przekazania : do ustalenia
Garaż : Tak
Pomieszczenie użytkowe : Tak
Prąd : Tak
Woda : Tak
Telefon : Tak
Kanalizacja : Tak
Rodzaj ogrzewania : węglowe
Lokalizacja
Lokalizacja
Dzielnica
 
Miejscowość
Rogów Opolski
 
Powiat
krapkowicki
 
Województwo
opolskie
 
Państwo
Polska
 
Usytuowanie
Kształt działki: kwadrat
Ogrodzenie: betonowe
Dojazd: droga publiczna
Nawierzchnia: asfalt
Położenie: miasto
Komunikacja: PKP
Otoczenie: nieuciążliwe
Mapa
Kontakt z agentem
Dane kontaktowe
Marek Dzięcielewski
47-300 ul. Cmentarna 8
Dąbrówka Górna k.Opola
opolskie
Polska
Telefon kom.: 606938314
Telefon: 774672124
Fax: 774672124
http://www.nexthome.pl
 
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko (*)
Telefon
Fax
E-Mail (*)
Temat
Wiadomość (*)
Kod zabezpieczający  
Captchalink    (*)
(*)Pola wymagane   

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików cookie. Konfigurację akceptacji ciasteczek umożliwiają ustawienia przeglądarki internetowej.

Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.